fbpx

Zajmina, tifozja seksi e Italisë

Zajmina Vasjari është tifozja seksi shqiptare e Italisë.

Pak para se të niste ndeshja mes Italisë dhe Anglisë, e fituar nga “azurrët”, Zaimina ka motivuar me anë të kësaj fotografie ekipin e saj të zemrës.

“Forza Italia”, shkruan Zaimina në Facebook.

Këngëtarja seksi, e cila sapo ka prezantuar këngën e saj më të re, “Shumë”, ka postuar edhe më parë foto seksi me ngjyrat e flamurit të vendit fqinj. /Panorama/

Lajme të ngjashme

Back to top button