fbpx

Musliu: Kujt i pengoi sukesi i Elvis Pistës?

Ish-deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, përmes një postimi në Facebook, i ka shprehur ngushëllime familjes Pista për të ndjerin i cili u vra papritmas dhe njëkohësisht ka shtuar pyetjen se kujt i pengoi suksesi i Elvis Pistës.

“Kujt i pengoj suksesi yt Elvis??? Me dhimbje e morem lajmin per vrasjen makabre te kolegut tonë Elvis Pista! Ngushllime Familjes, Farefisit, Rahovecit, Partisë Demokratike te Kosovës dhe gjithë Kosovës! Do te na mungosh ne rrugen qe e nisem bashkë. U prehtë ne paqe shpirti yt Elvis!”, shkruan Musliu në Facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close