fbpx

Në fatkeqësinë e ndodhur në rrugën për në Matkë humb jetën 23 vjeçari B.A

Në mëngjes rreth orës 9.40 minuta ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën për në Matkë. Në këtë fatkeqësi ku kamioni ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, jetën e ka humbur shoqëruesi i vozitësit 23 vjeçari Besim A.

Kamioni është drejtuar nga S.A I cili ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Policia punon për ndriçimin e shkakut të këtij aksidenti.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close