fbpx

Ja ku u vra Elvisi dhe prej nga qëlloi vrasësi (FOTO)

Gazeta Express ka siguruar foto të vendit ku u vra Elvis Pista, njëkohësisht po sjellim për ju edhe detaje se si ndodhi kjo ngjarje tragjike.

Pista po delte nga kjo derë, bashkë me gruan e tij.

22

Vrasësi ka qenë i fshehur mbi mur, të shkurret.

3

Vendi ku fshihej vrasësi dhe prej nga ka mundur të ikë ai. /  GazetaExpress /

4

Lajme të ngjashme

Back to top button