fbpx

Vazhdojnë imitimet ndaj VIP-ave botëror, Arta vishet si Lopez

Po vjen Arta Bajrami, ketë herë me një këngë ritmike, tipike për zezonin verorë. Kënga është punuar nga Don Arbas, ndërkaq videoklipi po realizohet nga produksioni ‘’Asha Graphics’’.

Mësohet se titulli i këngës është ‘’Diamant’’ dhe Arta po shpreson që kjo këngë do të jetë një hit verorë.

Ajo që po synohet në video, është ekspozimi I linjave të këngëtares, linjave të rifituara sërish. Arta, është kujdesur që të ketë një luk provokues dhe të jetë konkurrencë e denjë për koleget e estrades, të cilat nuk po kursehen në zhveshje.

Një nga veshjet e përdorura në klip është kopjuar nga Jennifer Lopez./ GazetaExpress /

Lajme të ngjashme

Back to top button