fbpx

Brazil 2014: Ja ndeshjet e sotme

As sot nuk do të mungojnë ndeshjet interesante në Botërorin e Brazilit.

15 Qershor / E Diele

Zvicra

18:00

Ekuadori

Mane Garrincha, Brasilia
15 Qershor / E Diele

Franca

21:00

Hondurasi

Estadio Beira-Rio, Porto Alegre
16 Qershor / E Hënë

Argjentina

00:00

Bosnja dhe Hercegovina

Estadio Do Maracana, Rio de Janeiro
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close