fbpx

Moti sot me vranësira dhe shi

Moti në Maqedoni sot para dite do të jetë me vranësira lokale dhe me diell.

Pas dite pritet mot me shi dhe erë, ndërsa në disa vende pritet të ketë edhe breshër.

Temperatura e ditës do të sillet nga 20 deri në 28 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close