fbpx

Rrahje masive në derbin serb mes Partizanit dhe Zvezdës! (video)

Një skandal i ri ka ndodhur në derbin e madh të basketbollit serb mes Partizanit dhe Crvena Zvezdës, pasi në ndeshjen finale të play-offit ka ardhur deri një rrahje e paparë në cerekun e fundit.

Rrahjes i parapriu tensioni i lartë, ndërsa trajneri mysafir Dushko Vujoshevic i tërhoqi lojtarët e tij nga terreni për shkak të vendimeve të pakënaqura, kurse pas 15-të minutave sërish i ktheu …. /lajm/

Lajme të ngjashme

Back to top button