fbpx

E tmerrshme, ushtarin e shkelin gjatë paradës (Video)

Në paradën ushtarake në qytetin rus Usurijsk, ndodhi një aksident ku u lëndua rënd një ushtar.
Xhirimi është publikuar në LiveLeak. Aty shihen ushtarët në formacion dhe se si rreth tyre kalon një makinë e blinduar që shkel një ushtar.

Ushtarët tjerë i dalin në ndihmë. Viktima u dërgua në gjendje të rënd në spital.

Lajme të ngjashme

Back to top button