fbpx

Pse nuk shkoi Blero në Videofest?

Blero i ka munguar mbrëmjes së djeshme në Videofest. Ai nuk ishte i pranishëm as vitin e kaluar në eventin muzikor.

Këngëtari ka shkruar në rrjetin social “Instagram”, “Duke parë Botërorin, nuk kam kohë për tjetër gjë”.

Blero është i shoqëruar nga miku i tij Blerim Gjoci i cili po kryen akademinë e aktrimit në Amerikë.

Me të në foto duken edhe këngëtari i ri kosovar Soulkid, reperi Casperi dhe menaxheri që organizon ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës në futboll, Agron selimi.

Lajme të ngjashme

Back to top button