fbpx

Papa do vizitojë Shqipërinë më 21 shtator

Papa Françesku do të vizitojë Shqipërinë. Lajmin e bën të ditur deputeti Nard Ndoka në rrjetin social Facebook.
“Një lajm shumë i mirë për besimtarët katolikë dhe Shqipërinë, më datë 21 shtator. Papa Françesku do vizitojë vendin tonë.

Vëmendja e gjithë botës do jetë tek Shqipëria, bekimi i Papës së Shenjtë do jetë për ne”, shkruan Ndoka në Facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close