fbpx

Adelina Tahiri e dashuruar? Ja fotot që i reklamon në facebook

Këngëtarja seksi nga Shkupi Adelina Tahiri është një nga emrat dhe imazhet që mund të haset më së shumti që në hyrje të Maqedonisë në secilën anë. Kjo për shkak se është imazh publicitar i shumë kompanive të fuqishme.

Bilborda me fotot e saja mund të shihen gjithandej, një kompani celulari pastaj disa qendra tregëtare tashmë kanë zgjedhur këngëtaren për të reklamuar produktet e tyre. Por cfarë reklamon Adelina në profilin e saj në facebook? Në fotot e postuara së fundmi, shihen dy palë këmbë, njëra palë e saj e tjetra palë e një mashkulli misterioz. Zëra të shumtë thonë se ajo është në lidhje dashurie me Arianin, djalin e Musa Xhaferit (zv kryeministër në Qeverinë e Maqedonisë), por deri më tani këngëtarja nuk e ka pohuar këtë lajm.

Fotot të publikuara nga Adelina Tahiri
Fotot të publikuara nga Adelina Tahiri
Fotot të publikuara nga Adelina Tahiri
Fotot të publikuara nga Adelina Tahiri

 

Lajme të ngjashme

Back to top button