fbpx

Para dite moti do të jetë me diell, pas dite pritet shi

Moti sot para dite do të jetë me diell dhe vranësira të dobëta lokale, ndërsa pas dite moti do të jetë jo stabil me kushte për të reshura të shiut dhe erë, në disa vende do bjerë edhe breshër.

Temperaturat e mëngjesit do ët sillen nga 11 deri në 18 gardë ndërsa ato të ditë nga 26 deri në 33 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button