fbpx

2po2 fyen rëndë Videofestin: “Ju psh*rrsha n’tepih t’kuq” (Foto)

Një prej reperëve më të suksesshëm shqiptar, 2po2, ka reaguar ashpër pas përfundimit të Videofestit Muzikor 2014, duke përdorë fjalë të rënda pasi asnjë prej këngëve të tij të nominuara nuk fitoi çmime.

2po2 ishte i nominuar në disa kategori në këtë mbrëmje, ku edhe si shumë artistë të tjerë, edhe ai mungoi duke qenë i angazhuar dhe i pakënaqur me nivelin e festivalit.

2po2 nuk fitoi asnjë çmim përkundër faktit se ai kisht disa super bashkëpunime dhe këngë solo të shndërruara në hite.

Reperi thotë të mos e ketë shikuar Videofestin, por atë që ai e quan “Videocirkusi” e ka fyer me fjalët më të rënda./ Telegrafi

Shiko më poshtë fjalët e 2po2:

2po2 fyen rëndë Videofestin
2po2 fyen rëndë Videofestin

Lajme të ngjashme

Back to top button