fbpx

Nora Istrefi del publikisht “cullak” (Foto)

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi nuk heziton asnjëherë të jetë provokative.

Ajo në Video Festin Muzikor, ka veshur një fustan bardhë, ku duket transparente, pa brekë dhe sytjena.

Nora ka qene e shoqeruar me partnerin dhe te fejuarin e saj Robertin.

nora2

1

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button