fbpx

Dafina e Ledri shkëmbejnë puthje (Foto)

Ka qenë ndarje vetëm e përkohshme historia e ndarjes së Ledrit me Dafina Zeqirin. Dy të njohurit e estradës kosovare janë serish bashkë.

Dashuria mes Ledrit dhe Dafinës pothuajse është zyrtarizuar para pak minutash në Videofest.

Gjtihashtu ata sapo promovuan këngën e tyre të përbashkët. Kjo, mund të llogaritet si surpriza e mbrëmjes, momenti më senzacional, i cili pa dyshim do të ngjallë shumë debate më tej.

Ndërsa, paradite “Të kam sërish” i shkroi Ledri Dafinës në rrjetin social “Instagram”, gjë të cilën në njëjtën mënyra ia kthej edhe Dafina.

Dafina e Ledri shkëmbejnë puthje
Dafina e Ledri shkëmbejnë puthje

Lajme të ngjashme

Back to top button