fbpx

Dafina me fustan transparent, e zingjirë dhe vathë në hundë (Video)

Ylli shqiptar, Dafina Zeqiri, është shfaqur në tepihun e kuq të Videofestit në mënyrë mjaft ekstravagante.
Ajo u shfaq nën euforinë e madhe të fansave që të cilët edhe e “sulmuan” atë dhe ku është dashur të intervenojë edhe sigurimi.

Fustanin e punoi Lisa Stublla, një fustan transparent që tregonte linjat e Dafinës.

“Në Videofest nuk erdha për çmime, por me u kënaqë”, ka thënë Dafina e pyetur nga gazetarët në hyrje të shtëpisë së kulturës “Asim Vokshi” në Gjakovë. /Telegrafi/

http://www.dailymotion.com/video/x1zd0ie_dafina-zeqiri_people

Lajme të ngjashme

Back to top button