fbpx

Elvana di edhe…(Foto)

Këngëtarja atraktive, Elvana Gjata ka surprizuar me fotot e fundit që ka postuar në llogarinë personale të rrjetit social” Instagram”.

E veshur me një stil klasik që rrallë herë e kemi parë tek këngëtarja, a jo vjen e ‘rrezikshme’ dhe të njejtën kohë joshëse dhe shumë ‘hot’. Fotot janë shumë artistike duke na lënë me sy hapur dhe pa fjalë.

Menjëherë pas postimit të këtyre fotove, fansat kanë vërshuar me pëlqime dhe komente pa fund duke i dhënë komplimentet më të mira.

Elvana Gjata
Elvana Gjata

Lajme të ngjashme

Back to top button