fbpx

Lopez e ndez Kupën Botërore të FIFA-s (Video)

Jennifer Lopez së bashku me Pitbull dhe Claudia Leite kanë pasur nderin të hapin Kampionatin Botëror 2014 me këngën zyrtare, “Ole Ola (We Are One)”.

Në skenë fillimisht u paraqitën reperi dhe Claudia, ndërsa më pas J.Lo hyri në mënyrë spektakolare.

Këngëtarja paralajmëroi se do të mungonte në ceremoninë hapëse të Botërorit, mirëpo më pas ndërroi mendje dhe ishte e pranishme.

Në videon e mëposhtme ju sjellim performancën në Arena Corinthians të këngës që tashmë është bërë hit anekënd botës. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button