fbpx

Flori thotë ‘Ta boja me drita’ (VIDEO)

Top këngëtari dhe producenti shqiptar, Flori Mumajesi ka lansuar videoklipin e ti më ri që titullohet ‘Ta boja me drita’.

Ka kohë që Flori e ka paralajmëruar në rrjete sociale këtë këngë dhe është transmetuar si premierë në My Music tash e disa ditë.

Videoklipi është xhiruar në Shkup dhe është punuar në kuadër të produksionit ThreeDots./ Portalb

Ndëgjojeni hitin e verës

Lajme të ngjashme

Back to top button