fbpx

Brazil 2014: Ja 3 ndeshjet e sotme

Sot, në ditën e dytë të Kampionatit Botëror të Futbollit, do të zhvillohen tri lojë.

Në ndeshjet e vlefshme për Grupin A, Meksika do të përballet me Nigerinë, ndërsa Spanja me Holandën.

Ndërkaq, në grupin B, Australia luan me Kilin.

Turneu po zhvillohet në Brazil.

Ndeshja e parë midis nikoqirit dhe Kroacisë ka përfunduar me rezultat 3:1.

Lajme të ngjashme

Back to top button