fbpx

Marcelo me autogol hyn në histori

Ndeshja mes Brazilit dhe Kroacisë ka sjellur një gol historik në Botëror.

Marcelo shënoi autogol në përballjen ndaj Kroacinë duke shënuar golin e parë të Botërorit. Ky është autogoli i parë në një ndeshje hapëse të Botërorit.

Brazili ka mundur Kroacinë 3:1 me dy gola të shënuar nga Neymar dhe një nga Oscar.

Lajme të ngjashme

Back to top button