fbpx

Sabadella i shqetësuar me gjendjen e Messit

Trajneri i kombëtares argjentinase Sabadella shprehet tejet i shqetësuar me gjendjen fizike dhe psiqike të superyllit të kësaj kombëtare Lionel Messi.

Sabadella për mediat u shpreh : Messi sëmuret krejt si shkak i presionit të madh mediatik , psiqiki dhe gjithçka tjetër , prandaj ai nuk po ndihet mirë në disa momente dhe nervat po ia keqësojnë gjendjen e tij

Lajme të ngjashme

Back to top button