fbpx

Tiranë, vetëvritet 23-vjeçarja, hidhet nga Sky Tower

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, në ndërtesën e lartë Sky Tower, nga e cila është hedhur një vajzë e re 23 vjeçare dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish- Bllokut, Tiranë. Sipas dëshmitarëve vajza 23 vjeçare, Iris Belba. ka qenë duke pirë kafe. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ende mbeten të paqarta shkaqet pse vajza është hedhur./ Shekulli

Lajme të ngjashme

Back to top button