fbpx

Lëndohet Neymar, Brazili në panikë (Video)

Neymar i lënduar
Neymar i lënduar

Disa minuta frikë dhe ethe për përfaqësuesen e Brazilit. Gjatë seancës stërvitore ka pësuar lëndim lojtari kryesor i “kariokëve”, Neymar. Anëtari i Barcelonës e zuri mjaftë keq kyçin e këmbës së djathtë dhe për disa minuta e lëshoi stërvitjën, por më pas mjekët brazilian konstatuan se ishte vetëm një ndrydhje e vogël dhe se Naymar nuk kishte pësuar lëndim shumë serioz.  Menjëherë pas përfundimit të përgatitjeve foli edhe selektoriL uis Felipe Scolari, i cili u garantoi të gjithëve se Neymar 100% do të luaj kundër Kroacisë.

Lajme të ngjashme

Back to top button