fbpx

Lëndohet Gerrard, në dyshim ndaj Italisë

Se ky botëror është tejet i pafat e dëshmon edhe lëndimi i Steven Gerrard.

Burimet të mediave angleze nga kampi “Tre Luanët” kanë kuptuar se kapiteni ka probleme me gjurin dhe është konfirmuar se ai nuk është stërvitur fare me pjesën tjetër të skuadrës.

Gerrard duket se ka probleme qysh nga ndeshja ndaj Honduras ku luajti vetëm 45 minuta dhe më pas u zëvendësua nga Jack Wilshere.

Megjithatë ende nuk dihet se a mund të startoj ai ndaj Italisë

Lajme të ngjashme

Back to top button