fbpx

Një gjysmëmaturante viktimë e përdhunimit në grup

Fundjavën e shkuar në rajonin e tikveshit është përdhunuar seksualisht nga një grup një gjysmëmaturante.

Siç shkruan Dnevnik, sipas informatave jozyrtare 4 apo 5 të rinjë dhe adoleshent nga një fshat i këtij rajoni si dhe një i rritur, në një furgon kanë përdhunuar seksualisht bashkëfshataren e tyre.

Zëdhënësja e policisë së Velesit, Anita Stojkovka ka konfirmuar se është bërë një denoncim për përdhunim në stacionin policorë të këtij rajoni mbrëmë.

-Bëhet fjalë për denoncim për përdhunim mbi një e mitur. Ka të dyshuar, ndërsa policia është duke punuar në zbardhjen e rastit, është shprehur Stojkovska.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close