fbpx

Mblidhet kryesia e LDK-së, Isa Mustafa nuk jep dorëheqje

Burime të Gazetës Bota press bëjnë të ditur se në këto momente është mbledhur Kryesia e LDK-së në Prishtinë në të cilën po shqyrton rezultatin zgjedhjeve të 8 qershorit.

Burime të gazetës bëjnë të ditur se Isa Mustafa nuk do të ofrojë dorëheqjen dhe këtë nuk është duke ia kërkuar asnjë prej anëtarëve të kryesisë.

Një anëtar i Kryesisë së LDk-së i ka thënë Botapress-it se LDK-ja do të vazhdojë veprimin e vet politik në Kuvend dhe dot përgatitet për zgjedhjet e rregullta që parashihet të mbahen në vjeshtën e këtij viti.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close