fbpx

PDK feston me granim

Zyrtarët e PDK’së duket se i janë gëzuar tej mase rezultatit në zgjedhjet e së dielës, sa që janë duke festuar për herë të parë më gratë e tyre.

Për herë të parë në një binë duke festuar bashkë me gratë e tyre shihen nënkryetari i PDK’së Hajredin Kuçi Zëvendëskryeatri Kadri Veseli dhe zyrtarë tjerë./ Gezeta Express

Lajme të ngjashme

Back to top button