fbpx

Simpatizanti i PDK-së shkel një të ri, gjendja e tij e rëndë (Video +18)

Simpatizanti i PDK-së i cili sipas dëshmitarëve, duke festuar për fitoren që ka arritur partia e tyre, nga pakujdesia e kanë shkelur një të ri prishtinas para RTV21.

Personi me motor që e ka shkelur të riun duke e lënë në gjendje të rëndë, ka ikur dhe nuk është ndalur fare.

Menjëherë ne vendin e ngjarjes ka ardhur policia dhe ambulanca e cila me kujdes e ka futur të riun brenda veturës për ta dërguar në emergjencë, transmeton Zëri.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button