fbpx

PDK-ja feston me fishekzjarre (Video)

Megjithëse ende është herët për rezultate përfundimtare, Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë ka filluar festën.

Zyrtarë të kësaj partie janë shprehur të bindur në fitoren e Partisë Demokratike të Kosovës, duke thënë se rezultatet preliminare të KQZ-së dhe asaj të Demokracisë Për Veprim po tregojnë se fituese e zgjedhjeve parlamentare, është PDK, transmeton Indeksonline.

Lajme të ngjashme

Back to top button