fbpx

Reagon Haradinaj: Exit Pollet nuk janë vota reale!

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar pas emetimit të Exit Polleve nga Instituti “Gani Bobi”.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, Haradinaj ka shkruar “Tash sapo u shpallen të shumëfolurat EXIT POLL rezultate! Si gjithmonë dhe si në të kaluarën sondazhet e kanë dëshmuar se nuk kanë korresponduar me votën reale të sovranit. Jemi në pritje të numërimimit dhe rezultateve nga KQZ-ja! Jemi bashkë! Jemi mirë!”.

Lajme të ngjashme

Back to top button