fbpx

Ka qenë modele, tani të frikëson me pamjen e saj (Foto)

Ish-modelja dhe spikerja greke Nana Karagianni po lufton me anoreksinë, sëmundje e cila nga një femër të dëshiruar nga çdokush e ka kthyer në një njeri me pamje të frikshme, transmeton Albeu.

Ish-modelja greke është kapur nga anoreksia gjatë kohës kur ushtrontë këtë profesion ndrësa tani merr pjesë në shumë emisione televizive duke këshilluar vajzat e reja se si duhet të kenë kujdes nga ky fenomen.

Shikoni më sipër fotografitë e Nana Karagianni.

Lajme të ngjashme

Back to top button