fbpx

Justin Bieber, fajtor për ndarjen e Ritës?

Justin Bieber mund të jetë shkaktari i ndarjes së këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, nga i dashuri Calvin Harris.

Të paktën kështu bën me dije TMZ.

Mendohet se Justin Bieber dhe Rita Ora kanë një flirtim me njëri-tjetrin.

Burime të TMZ thonë se Rita dhe Justin janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Madje, sipas TMZ, Rita i ulej në prehër Justin gjatë xhirimit të një kënge, ndërsa ky i fundit e prekte atë nga vitehet.

Kjo gjë e ka tërbuar Calvin Harris, që i ka dhënë fund lidhjes.

Megjithatë, ky për momentin është thjesht një spekulim dhe nuk dihet sa të vërteta ka rreth këtij lajmi./ Botasot

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close