fbpx

Ja si na josh Mihrie Braha për të votuar (FOTO)

Këngëtarja Mihrije Braha ka gjetur një formë fortë interesante për të joshur pjesëmarrjen në votime.

Në ditën e votimeve, pasi që ka kryer obligimin qytetarë, Mihrije Braha  është shtrirë në bar dhe i ka joshur adhuruesit e saj në faqen e saj në facebook për të votuar.

“Dilni more me votu se une kam votu motiiii ooooohohooo me ka mbet koh edhe me bo qefff..”, shkruan ajo./ Zëri

Lajme të ngjashme

Back to top button