fbpx

Theret me thikë një banor i Shishovës

Një 24 vjeçar nga fshati Shishovë i Sarajit dje është therë me thikë, informojnë në MPB.

Sipas policisë, lëndimet ia ka sjell 34 vjeçari I.I., nga Saraji i cili me A.Sh., ka nisur zënkën, e cila më pas ka kaluar në rrahje. I lënduari është dërguar në spitalin “8 shtatori” dhe siç informojnë nga policia ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close