fbpx

Aferdita Dreshaj po kënaqet me të dashurinë e saj (FOTO)

Pas projekteve të shumta që pati në Itali dhe Gjermani, modelja dhe këngëtarja nga Shkupi, Aferdita Dreshaj, po ia kushton vikendin të dashurit të saj, lojtarit të ragbit, Jakub Kindl. Ajo nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin social ‘Twitter’ ka treguar se po shijon vikendin ne Pragë me të dashurinë e saj, ku shiheshin në foto të dy bashkë.

Aferdita Dreshaj dhe i dashuri
Aferdita Dreshaj dhe i dashuri

“Enjoying my weekend with my love in Prague” (Duke e shijuar vikendin tim me të dashurin tim në Pragë) ishte mbishkrimi i modeles afër fotos. E si duket kjo lidhje po i pëlqen dhe po i zgjatë Afërditës, pasi që e dimë se lidhja me këngëtarin nga Maqedonia, Shpat Kasapin, nuk ishte e suksesshme. Ndoshta Afërdita po merret vesh më mire me amerikanët

Lajme të ngjashme

Back to top button