Është fikur zjarri në një kazino në Gjorçe Petrov (VIDEO)

Një zjarr i madh ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në një objekt ku ndodhet një kazino në Gjorçe Petrov të Shkupit, raporton 360 “Gradë”, transmeton Portalb.mk.

Në polici në orën 10:40 ka mbërritur një njoftim për zjarrin dhe për dy-tre orë zjarrfikësit e Shkupit kanë arritur ta shuajnë.

Përveç dëmeve materiale, në zjarr nuk ka pasur të lënduar.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button