fbpx

Ledri vjen me “Elvanën” (Video)

Ylli i repit, Ledri Vula, i është kthyerë para pakë kohë muzikës, pas një pauze që pati em këngën “100 probleme”.

Por, ai tani ka nxjerr edhe këngën më të re, të quajtur “Elvana”. Artisit kosovarë me këtë rast, ka nxjerr një këngë mjaftë të qëlluar të cilën e ka kompletuar edhe më një video-spot.

Muzika e hiti më të ri të Ledrit, është realizuar nga Big Bang & Stash dhe videospotin e ka bërë Imagine Films, Llc. Ndërsa mbetët të shihet suksesi i saj, e që marrë parasyshë këngë “100 problem”, atëher ai është i garantuar./Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close