fbpx

Unikkatili lanson ‘bombën’! (Video)

E pas shumë paralajmërimeve më në fund Unikkatili ka lansuar këngën e tij të re që titullohet ‘Si Ni Vakt’ në bashkpunim me Presionin dhe Big T.

Eshtë ky një bashkëpunim me Presionin dhe Big T, që e rikthen në skenë reperin e njohur shqiptar.

Fansat me orë të tëra pritën lansimin e këngës së re të Unikkatilit dhe si duket ja paska vlejtur pasi vërtet reperi në këtë këng ka adhuruar me një stil më ndryshe e tekst interesant.

Kënga është paralajmërua javë më parë përmes rrjeteve sociale, ku Rebeli ka bërë të ditur se do të mbajë edhe një koncert në Zvicër gjatë këtij muaji./ Portalb

 

Lajme të ngjashme

Back to top button