fbpx

Çiljeta, Edi Ramës: Krenare që këndova krah Berishës

Kryeministri Edi Rama shfrytëzoi konferencën për shtyp me komisionerin evropian për zgjerimin Stefan Fule për të thumbur paraardhësin e tij në detyrë me shprehjen “më vjen keq për Çiljetën dhe këngëtarët e tjerë që mund ta kishin ndryshe këtë ditë pot ë ishin të tjerë në Qeveri”.

Nuk ka munguar gjithësesi reagimi i Çiljetës në logarine e saj ne rrjetin social “Facebook.

“Jam krenare që kam kënduar për hyrjen në NATO, ndërsa ti gjejë strehim të vullnetarët e Enverit”, ka shkruar këngëtarja shqiptare.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close