fbpx

Chicharito mes Juventusit dhe Interit

Dy skuadrat e mëdha italiane Juventus dhe Inter po ballafaqohen fort dhe me shumë rivalitet sidomos kësaj rradhe në aspektin e merkatos.

Juve dhe Inter po zhvillojnë tratativat për ta sjellur në skuadrat e tyre futbollistin meksikan sulmuesin Javier Hernandez “Chicharito” i cili aktualisht është pjesë e skuadrës angleze Manchester United.

Lajme të ngjashme

Back to top button