fbpx

Mot me diell

Sot do të mbretërojë mot me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 21 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 23 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close