fbpx

Fillon festivali “Baskerfest” në Shkup

Sonte nga ora 20, në rrugët e kryeqendrës do të fillojë festivali “Baskerfest”. Ky festival në Shkup do të mbahet për herën e nëntë, ndërsa i njëjti sivjet për herë të parë shtrihet në të gjithë Maqedoninë.

Në këtë festival do të marrin pjesë më shumë se 150 artist nga e gjithë bota. Ky është një festival internacional dhe multikulturor, gjithashtu është një festival me koncept unik dhe ofron lloje të ndryshme atraksioni për publikun.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button