fbpx

Ky është formacioni më i shtrenjtë në botë (FOTO)

Me siguri, të gjithëve ju intereson se cili është formacioni më i shtrenjtë i Botërorit të Brazilit.

Për këtë është përkujdesur ‘Pasión Libertadores’, duke e ndërtuar ekipin që vlen më së shumti në evenimentin që do të fillojë pas disa ditësh.

Sigurisht, Leo Messi është më i shtrenjti, i ndjekur nga Cristiano Ronaldo dhe Neymar.

Lajme të ngjashme

Back to top button