fbpx

Agani shpjegon situatën dhe jep detaje (VIDEO)

Ministri i shëndetësisë i cili po qëndron në QKUK, ka folur për “Zërin” , ku ka treguar për situatën dhe detajet e shpërthimit.

Lajme të ngjashme

Back to top button