fbpx

Aksident në Trebenishtë, humbin jetën dy persona

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidentit të djeshëm që ndodhi 20 minuta pas mesnate përgjatë rrugës magjistrale Ohër-Kërçovë, pranë fshatit Trebenishtë.

Siç informon zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski, në këtë aksident ka marrë pjesë një veturë e tipit Mercedes.

Organet kompetente kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë arsyet e këtij aksidenti fatal.

Lajme të ngjashme

Back to top button