fbpx

Morena Taraku krenare për Blerim Destanin

Këngëtarja edhe modelja e njohur, Morena Taraku, nuk e ka problem të lavdërojë punën e kolegëve dhe miqve të saj. Kjo pasi që bukuroshja në faqen e saj zyrtare në ‘Facebook’, nuk ka hezituar të postojë një foto të aktorit shqiptar Blerim Destani, ndërsa karshi fotos ka shkruar se është krenare për punën e tij.

“12June ( Kino Germany )- proud Blerim Destani”, ishte mbishkrimi i këngëtares. Ndërkaq premiera e filmit ku luan Blerimi do të mbahet në Gjermani me 12 qershor. Ndryshe sa i përket angazhimeve rreth muzikës, Taraku nuk ka dhënë ndonjë detaj, mbetet të pritet, nëse Morena do ta befasojë publikun e saj me ndonjë projekt të ri.

Lajme të ngjashme

Back to top button