Ndërroi jetë çiklisti nga Shkupi pasi u godit nga vetura

Anëtari i klubit të çiklistëve, Phoenix cycling team, ka sqaruar që ka ndërruar jetë anëtari i tyre, Arbër Shaqiri, pas një aksidenti me një veturë, transmeton Portalb.mk.

“Me keqardhje ju njoftojmë se sot ka ndodhur një aksident i rëndë në të cilin një veturë ka goditur dy çiklist nga Shkupi, në unazën në Shkup (Radishani) drejtimin nga Tetova. Në aksidentin ka humbur jetë shoku ynë dhe njëkohësisht anëtari i klubit Phoenix Cycling Team, Arbër Shaqiri”, bëjnë të ditur nga klubi.

Ai ishte i punësuar në Komunën e Çairit, ndërsa pas vetes la dy fëmijë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button