fbpx

VMRO-DPMNE në sulm ndaj Naser Selmanit

VMRO-DPMNE vlerëson se deklarata e djeshme e kryetarit të Shoqatës së Gazetarëve Naser Selmani është dëshmi për rolin e tij partiak dhe politik.

Nga VMRO tonë se qëndrimi i Selmanit më shumë ngjan në një qëndrim të partisë politike se sa të një organizate joqeveritare. Sipas tyre është problematike të pranohet argumentim i cili nuk ka fakte dhe përmban shumë të pavërteta.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close